Grup Emeklilik

Cigna Finans'ın Grup Emeklilik planı ile çalışanlarınızın emeklilik hayallerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Grup Emeklilik sözleşmesi, şirketiniz ve personeliniz için hazırlanmış avantajlı fırsatlar sunar. Çalışanlar en az yedi yıllık sürenin sonunda, Grup Emeklilik paketi kapsamında işverenler tarafından ödenen katkı payları ile bu katkı paylarına eklenen ek faydalardan sağlanan gelirin tamamını elde etmeye hak kazanırlar.

 

Grup Emeklilik Ürünleri

Grup Emeklilik Yatırım Fonlarımız

Finans Portföy tarafından yönetilen birbirinden avantajlı yatırım fonlarımız birikimlerinize değer katıyor.

Birinci Değişken Grup EYF
Orta-3

Fon, portföyünün tamamını değişen piyasa koşullarına göre Yönetmelik’in 5. maddesinde belirtilen yerli ve yabancı varlık türlerinin tamamına veya bir kısmına yatıran ve hem sermaye kazancı hem de temettü ile beraber faiz geliri elde etmeyi hedefleyen bir fondur.

Kamu Borçlanma Araçları Grup EYF
Orta-3

Fon, orta ve uzun vadeli bir bakış açısıyla, kısa vadede oluşabilecek fiyat dalgalanmalarını kabul ederek, kamu borçlanma araçlarındaki reel getiriden yararlanmak hedefiyle hareket eder, faiz değişikliklerinin yaratacağı fırsatlardan yararlanabilmeyi amaçlar.

Devlet Katkısı Yatırım Fonlarımız

Katılım Katkı Emeklilik Yatırım Fonu
Orta-3

Fon, bireysel emeklilik sistemindeki katılımcıların devlet katkısı tutarlarının değerlendirilmesi amacı ile kurulmuştur. Fo portföyüne alınacak menkul kıymet seçiminde ve sınırlamalarında Yönetmelik ve Devlet Katkısı Hakkında Yönetmelik'te belirlenmiş olan sınırlamalara uyulur.

Katkı Emeklilik Yatırım Fonu
Orta-3

Fon, ağırlıklı olarak sabit getirili menkul kıymetlere ve sınırlı oranda da değişen piyasa koşullarına göre BIST 100 endeksinde bulunan paylara yatırılan, hem sermaye kazancı hem de temettü ve faiz geliri elde etmeyi hedefleyen bir fondur.

Fon Performansları

Bireysel Emeklilik yatırım fonlarımızı karşılaştırın.

Bültenlerimiz

Periyodik bültenlerimizi inceleyin.

Kamuyu Sürekli Bilgilendirme Formları
Finans Portföy

Yepyeni yatırım fırsatlarının kapılarını aralayın.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Daha fazla desteğe mi ihtiyacınız var?
Formu doldurun, sizi arayalım.